BOKNET
Beroeps Organisatie Kunstenaars

Op het Kunstnieuws van BOK doen we verslag van exposities. We bezoeken kunstbeurzen, galeries en andere podia voor beeldend kunstenaars. Zo nu en dan is er ook ruimte voor andere artikelen, zoals interviews, columns en opinie. 

We willen zo een beeld schetsen van het kunstklimaat in Nederland en laten zien wat beurzen, galeries en andere podia voor professionele kunstenaars kunnen betekenen.
 

Overig nieuws

woensdag 19 maart 2025
Roos ten Berg bij Museum Weesp

donderdag 13 maart 2025
Standing Out @ Kunstruim Amsterdam

donderdag 14 november 2024
Echo's van de Biotoop - KEL-30

zaterdag 9 november 2024
Art Allies in de Boterhal van Hoorn

donderdag 3 oktober 2024
Frederique Jonker bij Galerie Van Gelder

maandag 30 september 2024
Derk Thijs bij Galerie Onrust

dinsdag 10 september 2024
Poubelle - The beauty of waste material

dinsdag 3 september 2024
Terugblik Art Weiland

vrijdag 23 augustus 2024
Ron Mandos' Graduates 2024 II

vrijdag 23 augustus 2024
Ron Mandos' Graduates 2024 I

zondag 4 augustus 2024
Droomland: Open Stal 2024 PART III

zaterdag 3 augustus 2024
Droomland: Open Stal 2024 PART II

vrijdag 2 augustus 2024
Droomland: Open Stal 2024 PART I

zaterdag 13 juli 2024
Forever Young expositie in de Boterhal van Hoorn III

vrijdag 12 juli 2024
Forever Young expositie in de Boterhal van Hoorn II

donderdag 11 juli 2024
Forever Young expositie in de Boterhal van Hoorn I

zaterdag 25 mei 2024
De laatste expositie bij galerie 'with tsjalling'

woensdag 17 april 2024
Studio KASBOEK en Mathieu Meijers in Stedelijk Museum Breda

dinsdag 5 maart 2024
Vrolijk brein bij Drawing Centre Diepenheim

woensdag 21 februari 2024
Kleurrijke wereld in 't Kunstenlab

zondag 18 februari 2024
Abstracte Nederlandse kunst in Milaan

vrijdag 16 februari 2024
Houtskoolkunst in Museum Twenthe

zondag 4 februari 2024
Art Rotterdam PART III Prospects

zondag 4 februari 2024
Art Rotterdam PART II

zaterdag 3 februari 2024
Art Rotterdam PART I

MIchel Velt, artist-in-residence voor Van Wijnen in Gorredijk

woensdag 23 september 2015



Michel Velt is de tweede kunstenaar die zijn intrek neemt in het zelfvoorzienende huis van Van Wijnen in Gorredijk. Hij maakt prachtige muurschilderingen waarbij hij inspeelt op de onderwerpen die voor Van Wijnen belangrijk zijn: milieu, zorg, een goede leefomgeving etcetera. Hij verblijft er ongeveer twee weken in september 2015. Zie hier de vorderingen. Hierodner meer informatie over Van Wijnen, die het artist-in-residence programma mogelijk heeft gemaakt.

Van Wijnen Noord BV uit Gorredijk heeft de woning aan de Ra’anana nr. 10 in zeer korte tijd verbouwt tot een woning die energienotaloos  is en van vele moderne  vormen van comfort is voorzien: een primeur voor Gorredijk en de rest van Nederland. De woning wekt middels zonnepanelen eigen energie op en is all electric, dat wil zeggen dat de woning geen gas verbruikt.  De woning wekt minstens zoveel energie op als dat er wordt verbruikt.

Van Wijnen verbindt zich graag aan initiatieven waarbij de buurt  en het dorp worden betrokken. 23-09-15